PODZIEL SIĘ

Klata, klasa i kasa…

Dwayne Johnson znany pod pseudonimem „The Rock” to w tej chwili jedna z lepiej zarabiających i popularnych „Gwiazd Hollywood”. Wielokrotny mistrz i jeden z najbardziej popularnych Wrestlerów na świecie. W 2015 roku z samych gaż filmowych zainkasował ponad 30 milionów dolarów. Zgromadził również jedną z największych społeczności fanów w Social Media.
Jego profil na Facebooku lubi ponad 50 milionów osób!
https://www.facebook.com/DwayneJohnson
Na Instagramie trochę mniej 45 milionów fanów!
https://www.instagram.com/therock/

Jednak sukces nie przyszedł ani łatwo ani szybko…

„w 96′ roku miałem w kieszeni 7$, a w 97′ roku walczyłem za 40$”

Dwayne Johnson urodził się 2 Maja 1972 w Kalifornii. Jego rodzina była od zawsze związana ze sportem. Jego ojciec i dziadek byli zawodowymi wrestlerami (popularny sport/show w USA, nie przyjął się w Europie).
Choć urodził się w Kalifornii rodzina pochodzi z Hawajów.

Jednak na początku swojego życia nie poszedł w rodzinne ślady, natomiast podjął studia i grał zawodowo w futboll amerykański. Ukończył studia z… kryminologii.
Jego kariera nie trwała długo, ponieważ z powodu kontuzji musiał zakończyć karierę, w której pojawiały się pierwsze sukcesy.

Nie zamierzał jednak złożyć broni i zajął się zapasami w federacji Wrestlingu. jak sam wspomina w wieku 22 lat był spłukany jak diabli i imał się każdego zajęcią, które pozwoliło mu przeżyć te ciężke czasy.
Jednakże upór , determinacja i ciężka praca przez kilka lat przyniosła oszałamiające rezultaty.W wieku 26 lat zdobył mistrzostwo federacji i powtórzył to jeszcze 2 razy. Walki ze względu na charyzmę i umiejętności Dwayne’a zdobywały w oszałamiającym tempie popularność. Odbił się od dna i spełnił swoje cele i marzenia. Jednakże to było dla niego za mało. We wrestlingu osiągnął praktycznie wszystko co mógł osiągnąć.

JEŻELI NIE OSIAGNĄŁEŚ SUKCESU. NIE PODDAWAJ SIĘ. IDŹ STALE NAPRZÓD!

SUKCES NIE PRZYCHODZI Z DNIA NA DZIEŃ. NAJWAŻNIEJSZE TO KAŻDEGO DNIA PRZYBLIŻAĆ SIĘ DO SWOJEGO CELU. CHOĆ ODROBINĘ.

Następnym marzeniem Dwayne było zostanie „Gwiazdą Hollywood”.
w 2001 roku zagrał swoją pierwszą rolę w filmie: „Mumia Powraca”.
Podobnie jak wcześniej droga od zera do supergwiazdy zajęła mu około 10 lat ciężkiej pracy i poświęceń. Wytrwałość jednak opłaciła się oto jedne z najbardziej kasowych filmów w jakich brał udział:

Oto 6 zasad sukcesu, którymi dzieli się Dwayne Johnson:

Dodaj Komentarz